Skip Navigation

Українські назви гуртів - АтмаСфера

Назва гурту складається з двох слів: “атма”- в перекладі - особа і “сфера” - те, що її оточує. І в цілому означає все те, що оточує особу – її внутрішній світ, почуття, переживання.

Гурт “Атмасфера” – несподіваний, самобутній проект в українській сучасній музиці: не часто можна побачити і почути музичний гурт, який працює в двох напрямках: - арт-рок (з елементами фанк, фолк, рок, симфо-музики та хард-кору) та багатогранна етно-музика з елементами фолку різних країн світу від Заходу до Сходу у поєднанні з древніми текстами. Останнім часом гурт надає перевагу етно-проекту. Музиканти не обмежують себе стилістичними рамками або стереотипами, а натомість намагаються максимально точно передати емоції, думки, інтонації свого внутрішнього світу, що виходять далеко за їх межі.

Склад гурту:
Анастасія Яремчук – флейта, вокал.
Юлія Яремчук – клавішні, вокал.
Андрій Шадій – мандоліна, гітара, вокал.
Тімур Гогітітдзе – ударні, дарабука.
Ігорь Сас – акустична гітара, бас-гітара.
Олександр Гончарук – скрипка.
Андрій Черкасов – бас-гітара.


Дискографія: Арт-рок – альбом «Знайти» (2006), Етно-музика – «Forgotten Love» (2006)

Офіційний сайт гурту: http://www.atmasfera.info

Комплект «АтмаСфера» 001

Українські назви гуртів » АтмаСфера
<b>К</b>омплект «АтмаСфера» 001

Футболка білого кольору. В центрі зображено динамічну «блакитну (інтелектуальну) ауру». Поверх «аури» напис латинським шрифтом «AtmaSfera». Під малюнком записана адреса веб-сайту гурту http://www.atmasfera.comДо футболки додається значок гурту (фото 3).

Наявні розміри: M, XL, XXL

36.00 грн.
Сторінок: | 1 |