Skip Navigation

Українські назви гуртів - Роллік’с

Історія гурту бере свій відлік починаючи з кінця 2000 року, але своє свідоме існування команда розпочала після участі у фестивалі «Перлини Сезону-2002», де отримала звання лауреата другої премії в номінації «танцювальна музика». Перший крок до загальної відомості гурт зробив завдяки знайомству з Сашком Положинським та участі в проекті «Тартак та друзі» (2003 рік). Спільна пісня з Тартаком «Мікрофонна перевірка» стала візитівкою Роллікса і принесла групі визнання молодіжної публіки.

За час своєї подальшої діяльності гурт здобув звання лауреатів фестивалю "Перлини Сезону" 2006, 2008 років у номінаціях "рок- музика» та "гурт правильної музики" відповідно; взяв участь в проекті "Свіжа кров" каналу М1; став переможцем конкурсу Snickers Urbaniя-2006. У 2007 році група видала свій дебютний альбом під назвою «Мікрофонна перевірка» (видавник Lavina Music). На теперішній час найвідомішими піснями команди є «Мікрофонна перевірка», «Частіше посміхайся», «День у День» та новий сингл з наступного альбому «Бий/Бий».

За свою історію склад гурту зазнавав деяких змін, але зараз команда існує у вигляді міцного квартету, який грає сучасну альтернативну україномовну музику.

Сама ж назва гурту походить від англійського «Rollick», що в перекладі означає бавитися, шуміти або робити незвичайні витівки. Логотипом гурту є кроляча морда, стилізована під літеру «О».

Склад: Дмитро Ігнатов (вокал, тексти), Максим Міщенко (гітара), Олександр Мурашов (бас), Олександр Андрієнко (барабани).

Альбоми: «МікрOFF/ONна перевірка» (2007), участь в альбомі «Тартак та друзі»

Офіційний сайт: http://rolliks.com.ua

Футболка “Роллік’с” 004 (бий/бий)

Українські назви гуртів » Роллік’с | Всі товари » Футболки
<b>Ф</b>утболка “Роллік’с” 004 (бий/бий)
Футболка чорного кольору. На грудях зображено двох стилізованих кроликів-магнітофонів – «хлопчика» та «дівчинку». Напис латинськими буквами «BIY/BIY» - назва одній з найбільш популярних пісень гурту.

На фото: Максим Міщенко (гітара)

Наявні розміри: Закінчилась. Чекаємо новий тираж

60.00 грн.
Сторінок: | 1 |