Skip Navigation

Назви латинським шрифтом - Stelsi

Український електронний гурт, що виник в 2000 році з метою пропаганди електронної музики Українського зразка. За відсутністю в Україні яскравих представників в цій сфері, гурт не обминав жодної можливості зарепрезентувати для широкого загалу і синтетичну сторону сучасної музики. За шість років "Stelsi" мають в доробку 6 альбомів, один з яких видавався в Німеччині та Нідерландах. Пісні в Німецьких та Голландських чартах декілька тижнів поспіль в так-званих "топ-тенах". Та кінцеву ідею, яка зародилася в 2005-му році і знайшла своє відображення в альбомі "Там…", а саме, використання семплів та музичних фрагментів з автентичних Українських пісень, мелодій та казок в притаманному для Стелсі електронному обрамленні. На разі гурт продовжує лінію так званого "електро-техно-фольку" з завзятістю та прагненням занурити Українську молодь в нестримне енергетичне поле Української народної музики в сучасній електронній обгортці.

Склад гурту:
Олексій Кухарський - Вокал,аранжування,програмінг
Zарубайко - Синтезатори, клавіші
Олександр "Гуня" Веренінов - Гітара
Сергій Щепкін (Dj Sergeyeff) - Ді-джеінг, семплінг


Альбоми: "CТЕЛСІ" (2000), "СУЦІЛЬНА СИНТ-ЕТИКА" (2001), "СОНЦЕСХІД" (2002), "МОДЕЛЬ" (2003), "ALIENS" (2004), "ТАМ..." (2005), "STELSI-МР3 КОЛЕКЦІЯ" (2006).

Офіційний сайт: http://www.stelsi.com

Футболка «Stelsi»

Назви латинським шрифтом » Stelsi | Всі товари » Футболки
<b>Ф</b>утболка «Stelsi»

Футболка чорного кольору. На грудях в червоному колі намальований “наелектризований” коротун, що волає: “Дайте ш-ш-шміру!!!”. Над малюнком напис “STELSI” і адреса веб-сайту гурту www.stelsi.com

На фото: Соліст гурту “Stelsi” Олексій КухарськийНаявні розміри: XL

40.00 грн.
Сторінок: | 1 |