Skip Navigation

Кому Вниз

Українські назви гуртів - Кому Вниз

Кому Вниз - український музичний гурт, що грає gothic - rock/ industrial ( готичний індастріал-рок), замішаний на романтичному символізмі і старовинних традиціях, давній українській культурі і темній ренесансній філософії плюс вічний пошук чи то Бога, чи то значення життя.
КОМУ ВНИЗ з 1988 року грали музику, яка повністю не вписувалась у загальні канони тогочасної української рок-сцени. Лірика була складна, вражаюча, а також повна темної романтики, що є загальним для готик-року, хоча вже навіть тоді КОМУ ВНИЗ використовували деякі елементи індустріальної енергетики, яка стала їх характерною ознакою на сьогодні.
КОМУ ВНИЗ - один з найбільш професійних гуртів в Україні, якщо не єдиний. Якщо хоч раз почуєте їх, ви зможете виділити їх серед усіх галасливих створінь сьогоднішньої рок-сцени України і зрозумієте, що вони кращі. Кращі на сьогоднішній українській малій, але справжній, андеграундній рок-сцені.
Cклад: Владислав Малюгін (гітара, вокали), Сергій Степаненко (бас-гітара), Владислав Макаров (ведуча гітара), Євген Разін (ударні, вокали), Андрій Середа (клавішні, вокал).
Альбоми: IDEM (2345), Кому Вниz. Колекція альбомів у форматі mp3 (2006), Легенди українського року. КОМУ ВНИZ (2003), IN KASTUS IN VIVO (1999), ROCK-екзистенція (присвячена боротьбі українського, ірландського та чеченського народів за свободу) (1997), IN KASTUS (1996), КОМУ ВНИЗ (1990), ПАДАЯ ВВЕРХ (1989).
Офіційний сайт: http://www.komuvnyz.gothic.com.ua

Шеврон “Кому вниз” 001

Українські назви гуртів » Кому Вниз | Всі товари » Нашивки
<b>Ш</b>еврон “Кому вниз” 001
На чорній тканині димчато-сірою ниткою вишито емблему гурту. Діаметр шеврона – 60 мм. Можна нашивати як на одяг, так і на будь-які інші ткані поверхні, зокрема рюкзаки, чохли тощо.

Шеврони надсилаються або разом з будь-яким іншим товаром «Рідної моди», або не менше 3 штук в одному замовленні (в замовленні можуть бути різні шеврони. 3 штуки – мінімальна загальна кількість).

Закінчились

10.00 грн.
Сторінок: | 1 |