Skip Navigation

Корпоративний одяг

У цьому розділі представлені деякі зразки корпоративного одягу, створеного «Рідною модою»® на замовлення бізнесових, громадських та політичних структур. Можливі різні варіанти використання корпоративної символіки:
1) розробка орнаменту з використанням логотипу
2) вишивка логотипу на окремому елементі (кишеня, рукав)
3) вишивка окремого корпоративного логотипу або цілісної композиції на вільному місці (спина, кокетка, поли сорочки тощо)

Сорочка-вишиванка чоловіча ТМСВ-128 «ARoglyph»

Обновки | Корпоративний одяг
Сорочка-вишиванка чоловіча ТМСВ-128  «ARoglyph»
Вишиванка створена для проведення презентаційних робіт. Невибілений льон і типовий український візерунок - візитівка України на міжнародних виставках. Сорочка вільного покрою, можна одягати на гольф чи футболку. Спереду та на спині - логотип компанії.
3000.00 грн.

Туніка ТМТУ-001

Жіночий одяг » Туніки | Корпоративний одяг
Туніка ТМТУ-001
Туніку пошито з напівпрозорого білого шифону, обшитого знизу червоною ниткою. Спереду горловина обрамлена смугою тканого орнаменту в поліському стилі. Підперезується туніка широким поясом з витканим поліським орнаментом. Пояс затягується за допомогою еластичної шнурівки, пропущеної через маленькі металеві кільця.
2500.00 грн.

Сорочка-вишиванка чоловіча ТМСВ-031 «M1 Ukraine»

Корпоративний одяг
Сорочка-вишиванка чоловіча ТМСВ-031 «M1 Ukraine»

Цю сорочку-вишиванку було створено на замовлення Української Ліги змішаних єдиноборств «M-1 Ukraine» (так звані «бої без правил»).
2800.00 грн.

Сорочка-вишиванка чоловіча ТМСВ-030 «Традиціоналіст» темно-сіра

Корпоративний одяг
Сорочка-вишиванка чоловіча ТМСВ-030 «Традиціоналіст» темно-сіра

Високоякісна цупка бавовняна тканина темно-сірого (майже чорного) кольору з дрібними сірими смужками. На грудях біло-червоний орнамент, основним елементом котрого є емблема міжнародного традиціоналістичного журналу «Intertraditionale». На комірі-стійці вишитий шерег таких самих емблем. На правому рукаві вишивка у вигляді щита з емблемою журналу. Розріз на грудях застібається на темні пластмасові ґудзики. Сучасні зручні манжети застібаються на такі самі ґудзики. Конструкція манжету дозволяє в спеку засукати рукави.2800.00 грн.

Комплект для ресторану

Корпоративний одяг
<b>К</b>омплект для ресторану
Комплект робочого одягу для ресторану в етно-стилі складається з трьох предметів - жилетки, фартуха та сумки. Комплект зроблено в стилі «унісекс», тобто його можна носити і чоловікам, і жінкам.

4000.00 грн.
Сторінок: | 1 |