Skip Navigation

Придбати!

Ціна: 10.00 грн.
Кількість:
Друкувати
Нашивки » Патріотичні нашивки

Нашивка «Галар» (Козак Мамай на драконі) чорна

Емблемою Української Національної Громади є «Галар» («Сонячна сила») – Козак Мамай на драконі, що вільно летять зоряним небом. Козак на літаючому «динозаврі» – це символ українця, що опанував грубу енергію землі, поставив її собі на службу, одухотворив і підняв до зірок. Сучасний українець не вбиває дракона, як це колись зробив Котигорошко зі Змієм Гориничем: він досягає абсолютної перемоги, бо перетворює свого ворога на друга. Українець покозачив дракона, дав йому ім’я Галар і розкрив сенс його існування – служити людині. Галару так сподобалось бути козацькою «літаючою фортецею» і він так перейнявся українським духом, що у нього виріс козацький чуб. Він несе українця небесами з явним задоволенням, на його хижій драконячій морді сяє радісна посмішка.

Політ в безкрайньому небі символізує досягнення українською людиною абсолютної свободи і можливості все робити з власної волі, без жодних зовнішніх обмежень. Українець визнає лише внутрішні обмеження, що диктуються голосом совісті та Божими правилами. Добрий український дракон Галар символізує непереможну масивну силу: в порівнянні з ним різні імперські орли виглядають як мухи.

Довжина нашивки 110 мм, висота - 58 мм.

Ціна: 10.00 грн.

Нашивки надсилаються або разом з будь-яким іншим товаром «Рідної моди»®, або не менше 3 штук в одному замовленні (в замовленні можуть бути різні нашивки. 3 штуки – мінімальна загальна кількість).

Якщо хочете обрати кілька різних нашивок – відвідайте сторінки нашого сайту:
Нашивки українських рок-гуртів
Українські патріотичні нашивки


Варто прочитати про Українську Національну Громаду:

Український мир Залізної доби
Маніфест УНГ
Створюємо громади УНГ