Skip Navigation

Нашивка «Вара» (чорна)

Нашивки » Патріотичні нашивки
<b>Н</b>ашивка «Вара» (чорна)

На чорній тканині сонячно-жовтою ниткою вишито Вару – емблему руху прихильників встановлення в Україні Третього Гетьманату. Діаметр нашивки 80 мм. Можна нашивати на одяг, а також на будь-які інші ткані поверхні, зокрема рюкзаки, чохли тощо.

Нашивки надсилаються або разом з будь-яким іншим товаром «Рідної моди»®, або не менше 3 штук в одному замовленні (в замовленні можуть бути різні нашивки. 3 штуки – мінімальна загальна кількість).9.00 грн.

Нашивки-петлички «Козацький хрест» (комплект з двох нашивок)

Нашивки » Патріотичні нашивки
<b>Н</b>ашивки-петлички «Козацький хрест» (комплект з двох нашивок)

На чорній тканині сонячно-жовтою ниткою вишитий традиційний козацький хрест. Розмір нашивки – 32х32 мм. Можна нашивати, як військові петлички на комірі. Також можна нашивати на головні убори, на одяг, на будь-які інші ткані поверхні, зокрема рюкзаки, чохли тощо.

Нашивки надсилаються або разом з будь-яким іншим товаром «Рідної моди», або не менше 3 штук в одному замовленні (в замовленні можуть бути різні нашивки. 3 штуки – мінімальна загальна кількість).11.00 грн.

Шеврон «АРСА» чорний (повсякденний)

Нашивки » Шеврони АРСА
<b>Ш</b>еврон «АРСА» чорний (повсякденний)

На чорній тканині сонячно-жовтою ниткою вишита емблема Арійської Стрілецької Асоціації - атакуюча динамічна сварга, складена з чотирьох козерогів, що обертаються навколо сакрального Центру. Висота шеврона – 78 мм, ширина – 55 мм. Можна нашивати як на одяг, так і на будь-які інші ткані поверхні, зокрема рюкзаки, чохли тощо.

Шеврони надсилаються або разом з будь-яким іншим товаром «Рідної моди»®, або не менше 3 штук в одному замовленні (в замовленні можуть бути різні шеврони/нашивки. 3 штуки – мінімальна загальна кількість).8.00 грн.
Сторінок: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |