Skip Navigation

Футболка чоловіча блакитна "2017"

Футболки з гумором » прикольно- політичні
<b>Ф</b>утболка чоловіча блакитна "2017"
Футболка-пам"ятка для Чорноморського Флоту - щоб не запізнився.

Наявні розміри: M, L, XL

50.00 грн.

Нашивка «Галар» (Козак Мамай на драконі) чорна

Нашивки » Патріотичні нашивки
<b>Н</b>ашивка «Галар» (Козак Мамай на драконі) чорна

Емблемою Української Національної Громади є «Галар» («Сонячна сила») – Козак Мамай на драконі, що вільно летять зоряним небом. Козак на літаючому «динозаврі» – це символ українця, що опанував грубу енергію землі, поставив її собі на службу, одухотворив і підняв до зірок. Сучасний українець не вбиває дракона, як це колись зробив Котигорошко зі Змієм Гориничем: він досягає абсолютної перемоги, бо перетворює свого ворога на друга.

Нашивки надсилаються або разом з будь-яким іншим товаром «Рідної моди»®, або не менше 3 штук в одному замовленні (в замовленні можуть бути різні нашивки. 3 штуки – мінімальна загальна кількість).

10.00 грн.

Нашивка “Перехід-IV” (чорна)

Нашивки » Патріотичні нашивки
<b>Н</b>ашивка “Перехід-IV” (чорна)
На чорній тканині сонячно-жовтою ниткою вишито символ “Сонцебіг”. Діаметр нашивки – 60 мм. Можна нашивати як на одяг, так і на будь-які інші ткані поверхні, зокрема рюкзаки, чохли тощо. На зворотній стороні нашивки нанесено спеціальний клейовий шар. Можна прикласти нашивку до тканої поверхні й прогладити її гарячою праскою – нашивка міцно і рівно пристане до тканини. Але варто підстрахуватись і закріпити нашивку нитками.

Нашивки надсилаються або разом з будь-яким іншим товаром «Рідної моди»®, або не менше 3 штук в одному замовленні (в замовленні можуть бути різні нашивки. 3 штуки – мінімальна загальна кількість).

10.00 грн.

Нашивка “Сонячна посмішка” 002

Нашивки » Патріотичні нашивки
<b>Н</b>ашивка “Сонячна посмішка”  002

На блакитній тканині сонячно-жовтою ниткою вишита емблема Об’єднання Рідновірів України – усміхнене сонце. Діаметр нашивки – 8 см.

Можна нашивати як на одяг, так і на будь-які інші ткані поверхні, зокрема рюкзаки, чохли тощо. На зворотній стороні шеврону нанесено спеціальний клейовий шар. Можна прикласти нашивку до тканої поверхні й прогладити гарячою праскою – нашивка міцно і рівно пристане до тканини. Але варто підстрахуватись і закріпити нашивку нитками.

Нашивки надсилаються або разом з будь-яким іншим товаром «Рідної моди»®, або не менше 3 штук в одному замовленні (в замовленні можуть бути різні шеврони/нашивки. 3 штуки – мінімальна загальна кількість).10.00 грн.

Нашивка «Вара» (блакитна)

Обновки | Нашивки » Патріотичні нашивки
<b>Н</b>ашивка «Вара» (блакитна)

На блакитній тканині сонячно-жовтою ниткою вишито Вару – емблему руху прихильників встановлення в Україні Третього Гетьманату. Діаметр нашивки 80 мм. Можна нашивати на одяг, а також на будь-які інші ткані поверхні, зокрема рюкзаки, чохли тощо.

Нашивки надсилаються або разом з будь-яким іншим товаром «Рідної моди»®, або не менше 3 штук в одному замовленні (в замовленні можуть бути різні нашивки. 3 штуки – мінімальна загальна кількість).9.00 грн.
Сторінок: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |