Skip Navigation

Нашивки

Нашивки (шеврони) зручні тим, що їх можна нашити на будь-який одяг – куртку, піджак, вітровку… Можна нашити на рукав, на кишеню, на каптур чи будь-який інший елемент одягу. А можна – на рюкзак, на чохол для гітари, на підголов’я автомобільного крісла. Варіантів маса.

Перед тим, як обрати собі нашивку, радимо прочитати статтю: Символіка – це програма майбутнього

Радимо також відвідати сторінку Нашивки українських рок-гуртів

Нашивки-петлички «Козацький хрест» (комплект з двох нашивок)

Нашивки » Патріотичні нашивки
<b>Н</b>ашивки-петлички «Козацький хрест» (комплект з двох нашивок)

На чорній тканині сонячно-жовтою ниткою вишитий традиційний козацький хрест. Розмір нашивки – 32х32 мм. Можна нашивати, як військові петлички на комірі. Також можна нашивати на головні убори, на одяг, на будь-які інші ткані поверхні, зокрема рюкзаки, чохли тощо.

Нашивки надсилаються або разом з будь-яким іншим товаром «Рідної моди», або не менше 3 штук в одному замовленні (в замовленні можуть бути різні нашивки. 3 штуки – мінімальна загальна кількість).11.00 грн.

Шеврон «АРСА» чорний (повсякденний)

Нашивки » Шеврони АРСА
<b>Ш</b>еврон «АРСА» чорний (повсякденний)

На чорній тканині сонячно-жовтою ниткою вишита емблема Арійської Стрілецької Асоціації - атакуюча динамічна сварга, складена з чотирьох козерогів, що обертаються навколо сакрального Центру. Висота шеврона – 78 мм, ширина – 55 мм. Можна нашивати як на одяг, так і на будь-які інші ткані поверхні, зокрема рюкзаки, чохли тощо.

Шеврони надсилаються або разом з будь-яким іншим товаром «Рідної моди»®, або не менше 3 штук в одному замовленні (в замовленні можуть бути різні шеврони/нашивки. 3 штуки – мінімальна загальна кількість).8.00 грн.
Сторінок: | 1 | 2 |